آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 319151
​بازديد رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از کلاس‌هاي آموزشي و شرکت تعاوني بي بي مريم اردل
تاریخ انتشار : 1396/12/22
بازديد رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از کلاس‌هاي آموزشي و شرکت تعاوني بي بي مريم اردل

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي، امروز سه شنبه 22 اسفندماه از شرکت تعاوني بي بي مريم و کلاس‌هاي آموزشي دايرشده در شهر اردل بازديد کرد.
در اين ديدار که بخشدار مرکزي اردل و چند تن از معاونين جهاد دانشگاهي حضور داشتند، خليلي از نزديک در جريان نحوه برگزاري دوره‌هاي اشتغال‌محور آموزشي کوتاه‌مدت در اردل قرار گرفت و ضمن گفتگو با شرکت کنندگان در اين دوره ها تاکيد کرد که يکي از بهترين راهها براي رونق کسب و کار و ايجاد اشتغال در شهرستان، برگزاري چنين دوره‌هايي است که زمينه را براي کسب مهارت‌هاي لازم براي ورود به بازر کار مهيا مي‌کند.
رئيس جهاد دانشگاهي همچنين از استقبال جوانان شهرستان از اين دوره‌ها قدرداني کرد و افزود، همکاري موسسۂ خيريه آبشار عاطفه‌ها، فرمانداري، بخشداري مرکزي و آموزش و پرورش شهرستان شايسته تقدير است.

 دکتر وحيد خليلي همچنين در بازديد از شرکت تعاوني بي بي مريم اردل که در زمينه رونق مشاغل خانگي و توليد محصولات مختلف خانگي فعال است، طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي را براي اعضاي آن شرکت تشريح کرد.

لازم به ذکر است که يکي از رويکردهاي جديد جهاد دانشگاهي استان اين است که در شهرستان‌هايي که مرکز آموزشي داير نشده، دوره‌هاي آموزشي اشتغال‌محور را با همکاري مسئولان محلي برگزار مي‌کند و هم اکنون در شهرستان‌هاي کيار، اردل و لردگان اين دوره‌ها در حال انجام است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
161
دیروز
887
هفته
10040
کل
370230
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038